Brienza rzut karny dla Cesena. [video]

27/01/2015 0 przez slawomirpartyka.com.pl

Brienza Franco to 35-letni gracz AC Cesena wykonał Rzut Karny wykonany w meczu AC Cesena-Torino FC 2:3(1:2).

[Tweet „Franco Brienza rzut karny dla Cesena w meczu AC Cesena-Torino FC 2:3(1:2) 18 sty 2015.

Brienza 19. Kolejka włoskiej Serie A w Niedzielę 18 stycznia 2015 o godzinie 15:00 na Stadionie Dino Manuzzi  zgromadzona publiczność w liczbie 14.910 mogła zobaczyć z punktu widzenia „lewonożni mistrzowie” tą oto bramkę. Uderzenie do bramki popularnie nazywane „cucchiaino” wykonał perfekcyjnie to była 85 minuta. W pierwszej połowie w 43 minucie również ten zawodnik wykonywał rzut karny, był też pewny lecz nie tak „techniczny”.