Impersonalni czyli jesteśmy pod obserwacją.

Impersonalni czyli jesteśmy pod obserwacją.

03/01/2015 0 przez slawomirpartyka.com.pl

Impersonalni [ perosn of interest] serial skupia uwagę wokół uznanego za zmarłego, byłego agenta CIA. Zatrudniony przez tajemniczego milionera w celu zminimalizowania przemocy na terenie Nowego Jorku. Fabuła Impersonalni  skupia się na tym, by powstrzymać przestępstwo, zanim zostanie ono popełnione.

Impersonalni „Jesteśmy pod obserwacją. Rząd ma tajny system inwigilacji – maszynę, która szpieguje wszystkich. To ja ją stworzyłem. Miała zapobiegać aktom terroru, ale widzi wszystko. Przestępstwa z udziałem zwykłych ludzi, przestępstwa uznane za nieistotne. Władze nie zwracają na nie uwagi, dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce. Potrzebowałem tylko partnera, który potrafi interweniować. Pracujemy w tajemnicy. Nie znajdziecie nas. Kiedy jednak wasz numer się pojawi… my znajdziemy was”.

— Harold Finch  Tak brzmi intro Impersonalni 

69 odcinków 4 sezony 🙂 Jest co oglądać…

W mojej ocenie rewelacyjny serial komediowy! [10/10] 9 sezonów  obecnie emitowany jest 7 sezon.  Akcja serialu dzieje się w stanie Kalifornia i skupia się na grupie naukowców miejscowego Instytutu Technologicznego.  Głównymi hobby panów z  serialu są komiksy, filmy science-fiction, gry komputerowe oraz internet- prawie jak każdy naukowiec;)

żródło: autor grafiki Anthony Petrie