Oborniki Śląskie Saller Cup 2017

Oborniki Śląskie Saller Cup 2017

19/01/2017 0 przez slawomirpartyka.com.pl

Oborniki Śląskie Saller Cup 2017 w kategorii Żak tj. 2008/2009 r.

Oborniki Śląskie to miejsce w którym rozegrany był turniej piłkarski dla dzieci. Trzeba pochwalić wszystkich organizatorów zawodów w dolnośląskim,  że przyczyniają się do rozwoju piłkarstwa, organizując możliwość konfrontacji z rówieśnikami. Turniej niesie za sobą radość, łzy porażki, zwycięstwa… bez względu na miejsce jest duża porcja endorfin z samego udziału.

Wspomnienia po turnieju towarzyszą długo po w dniu codziennym. A zawsze można „rzucić okiem” na VIDEO.  Saller Cup 2017 przyniósł  grupie 100 dzieciaków z różnych części woj. dolnośląskiego wiele doświadczeń które wpłyną pozytywnie na ich rozwój ogólny i piłkarski. Będą bogatsi w doświadczenia które nie są możliwe do osiągnięcia w codziennym treningu. W turnieju brało udział 10 zespołów Polonia Wrocław , Polonia Trzebnica x2, AP Brzeg Dolny , Sporting Wrocław , UKS Wińsko , Dolpasz Skokowa x2 Zorza Pęgów i piłkarze Ślęzy Wrocław z Oddziału Centrum.

W naszej grupie były Zorza II, Sporting Wrocław, UKS Wińsko, Polonia Trzebnica I


„…niepozorny wygląd w duszy Viking,” BONUS RPK

To charakteryzuje piłkarzy Ślęzy 😉 Dzięki pomocy  Taty Mateusza A. możemy oglądać materiał Video z turnieju. Poniżej najlepsze momenty  1KSu w turnieju: więcej zdjęć z turnieju na FB organizoatora

Zorza Pęgów II 2-0 Ślęza Wrocław

UKS Wińsko -Ślęza Wrocław

Polonia Trzebnica I – Ślęza Wrocław

Polonia Wrocław- Ślęza Wrocław

@Sl_Partyka