Puchar Tymbarku – Dolnośląski Finał #SP75WROCŁAW.

Puchar Tymbarku – Dolnośląski Finał #SP75WROCŁAW.

19/05/2024 Wyłączono przez slawomirpartyka.com.pl

XXIV Edycja Pucharu Tymbarku…

W dniach 9-10 maja 2024 roku, w Dzierżoniowie odbyły się Dolnośląskie Finały XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Było to wydarzenie, które przyciągnęło aż 133 zespoły z całego regionu, reprezentujące swoje powiaty w trzech kategoriach wiekowych. Na boiskach przy ul. Strumykowej 1 rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w kategoriach U-8, U-10 i U-12, prezentując swoje piłkarskie umiejętności i determinację.

 

…XXIII edycja

Polski Związek Piłki Nożnej po raz pierwszy w 2023 roku przyznał nagrody dla szkół z największą liczbą drużyn zgłoszonych do Pucharu Tymbarku. Wyróżnienie otrzymała najlepsza pod tym względem placówka w każdym województwie. W dolnośląskim rekordzistą zgłoszeń okazała się Szkoła Podstawowa nr 75 we Wrocławiu z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 21 we Wrocławiu.

źródło: laczynaspilka.pl Półfinał u-8 Pucharu Tymbarku w woj dolnośląskim: SP 75 Wrocław vs Eko Siódemka - Głogów

źródło: laczynaspilka.pl Półfinał u-8 Pucharu Tymbarku w woj dolnośląskim: SP 75 Wrocław vs Eko Siódemka – Głogów

Sukces SP 75 Wrocław w kategorii U-8 w 2024.

10 maja 2024r. na boisku pojawili się chłopcy z kategorii U-8, ze Szkoły Podstawowej nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu.

Przygoda SP 75 z tegorocznym turniejem rozpoczęła się 8 kwietnia na boiskach przy ul. Lotniczej 72 we Wrocławiu. Drużyna wygrywała fazę grupową bez straty gola, a w fazie pucharowej pokonała Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Wrocławia w półfinale, co zapewniło im miejsce w finale wrocławskim i jako zwycięca udział w finałach dolnoślaskich.

https://x.com/Sl_Partyka/status/1789779122652143985

Dolnośląskie Finały

W fazie grupowej finałów dolnośląskich, drużyna SP 75 z Wrocławia wykazała się niebywałą determinacją i umiejętnościami:

  • SP 75 Wrocław 3 : 2 PSP 3 Strzelin
  • SP 75 Wrocław 10 : 1 Czwórka Chojnów
  • Dragon Miszkowice 0 : 5 Henryki – SP 75 Wrocław

Faza pucharowa

W fazie pucharowej drużyna kontynuowała swoją dobrą passę:

  • SP 75 Wrocław 6 : 3 PSP 3 Strzelin

Jednak w półfinale zmierzyli się z bardzo silnym przeciwnikiem:

Pomimo porażki, zespół SP 75 nie poddał się i walczył o trzecie miejsce:

Podsumowanie

Drużyna SP 75 Wrocław zakończyła turniej na 4 miejscu, wykazując się wielkim duchem walki i sportową postawą. Gratulacje dla młodych zawodników i ich trenerów za ich determinację, zaangażowanie i osiągnięcia w tegorocznej edycji Pucharu Tymbarku. Ich sukcesy są doskonałym przykładem dla innych młodych sportowców i świadectwem wysokiego poziomu szkolenia sportowego.

Niech ten sukces będzie inspiracją dla kolejnych pokoleń młodych piłkarzy i piłkarek, a Szkoła Podstawowa nr 75 z Wrocławia niech nadal pozostaje liderem w promowaniu sportu wśród dzieci i młodzieży.

 

Zaproszenie na Treningi Grupowe, Indywidualne i Obozy z Football Up!

Football Up serdecznie zaprasza wszystkich młodych miłośników piłki nożnej do udziału w naszych specjalistycznych treningach i obozach sportowych! FootballUP oferuje szeroki zakres zajęć dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania, aby każdy mógł rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w optymalnych warunkach.

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Obozy Piłkarskie

Aby zapisać się na treningi grupowe, indywidualne lub obozy piłkarskie z Football Up, odwiedź naszą stronę internetową Football Up lub skontaktuj się bezpośrednio:

Nie zwlekaj, dołącz do i rozwijaj swoje piłkarskie umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów!