Rozwijanie indywidualnych umiejętności piłkarskich .

Rozwijanie indywidualnych umiejętności piłkarskich .

16 marca 2018 0 By slawomirpartyka.com.pl

Chciałbym przypomnieć o zajęciach treningowych organizowanych przez Fundację Football UP.  Zajęcia  przeznaczone są dla wszystkich zawodników którzy chcą zwiększyć swoją umiejętności w zakresie kształtowania indywidualnych umiejętności piłkarskich. Treningi organizowane są we Wrocławiu. #rozwijanie #trening

Rozwijanie to hasło przewodnie zajęć które są organizowane przez cały rok.  Projekt jest otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność klubową. Główny nacisk trenerzy kładą na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych. Praca w małych grupach (dwie osoby na trenera). Treningi  minimum 1 raz w tygodniu w dogodnych terminach i lokalizacjach. Wykwalifikowana kadra trenerska z pedagogicznym wykształceniem, doświadczeniem zbieranym na boichach w całej Polsce jako zawodnicy.

Przedstawiając hipotetyczną sytuacje gdzie podczas zajęć piłki nożnej uczestniczy 15 os. Podczas 60 minut „czystego” treningu” trener poświęci każdemu zawodnikowi 4 min uwagi przez cały trening. Przy 2 treningach w tygodniu = 8 min na tydzień (32 minuty na miesiąc! ) 60 minutowa uwaga będzie osiągnięta po 2 miesiącach pracy.

TRENING z FootballUpPL = 100% UWAGI TRENERA
6 JEDNOSTEK = daje 1 ROK uwagi trenera  w KLUBIE !!!

Rozwijanie

Rozwijanie z FootballUP

Poniżej doskonalenie uderzenia  z rzutu wolnego…

Relacja VIDEO  z obozu ZIMA  2018. Zapisy na  lato 2018

Pełna oferta obozowa