SeeBloggers 2018 w Łodzi  na koniec roku szkolnego i początek lata :D.

SeeBloggers 2018 w Łodzi na koniec roku szkolnego i początek lata :D.

07/08/2018 0 przez slawomirpartyka.com.pl

SeeBloggers Łódź 2018

SeeBloggers 2018 w centrum Polski to najlepsza lokalizacja do wszelakich  konferencji szkoleń itp. Fakt że polski bałtyk ma swój klimat ale dostać się tam z Podkarpacia  czy Krakowa  a nawet Wrocławia nie jest taką prostą i szybką sprawą. Łódź jest  strzałem w dziesiątkę. Zaraz po rozdaniu świadectw ruszyłem do łodzi na SeeBlogers.

 

SeeBloggers

Przez cały pobyt w EC1 w  Łodzi towarzyszyło mi, jedzenie tu gotowali tam była kawa , lody, serki, soki. (Fajnie że można było coś zjeść ale było mocno kulinarnie przez 2 dni!). Do tego jedzenia przyłączały się kosmetyki, szampony olejki itd.  i chyba brakło miejsca organizatorom na SPORT…..

…było ICC, klocki Lego, stoisko OLIMPUS czy SEAT. Nadal spacerując po alejkach brakowało mi  jednego….

SPORT na SeeBloggers

Rozruszamy swoje mięśnie w wielkim stylu. Wspólnie odbędziemy trening fitness i przygotujemy się na intensywne dni festiwalowe. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na niezły wycisk!

(Tak brzmiało hasło czy było to wydarzenie tego nie widziałem…. jeśli było to tyle sportu w Łodzi)

 

Polska biega, ćwiczy, skacze z Chodakowską, dobrze się odżywia, gotuje. Są dyscypliny indywidualne/zespołowe z którymi w przeciągu życia uczestnicy seeBloggers mieli okazję  zasmakować. A może nadal są w rytmie sportowym? Wiele marek jest multi i każdy znalazłby coś dla siebie. Przeglądając, blogi to każdy podróżuje mniej/więcej, mało/dużo czasem pieszo (np. z samolotu na taksówkę;)) samochodem, pociągiem, rowerem. Latem, zimą w góry czy nad morze na ryby lub na grzyby. To turystyka a turystyka to sport. Są producenci sprzętu którzy pomagają  turystom ułatwiają podróże. Ja widział bym więcej sportu na tego typu imprezie . Ogólnie było na 4 z możliwością poprawy oceny 🙂 za rok.

Tak to widzę a Ty?

TWITTER:  @Sl_Partyka    INSTAGRAM @slawomirpartyka.com.pl   FACEBOOK @slawek.partyka