Śląsk Wrocław vs Cracovia Kraków #ŚLĄCRA 17.08.2019 (video)

Śląsk Wrocław vs Cracovia Kraków #ŚLĄCRA 17.08.2019 (video)

17/08/2019 0 przez slawomirpartyka.com.pl

Śląsk Wrocław vs Cracovia Kraków #ŚLĄCRA 17.08.2019

Śląsk Wrocław świetnie wystartował w tym sezon i jest liderem rozgrywek. W czterech meczach nowego sezonu wrocławianie zgromadzili 10 punktów i jeszcze nie zaznali smaku porażki. Cracovia to tegoroczny pucharowy, który zaznał pocałunku śmierci od europejskich pucharów, ma trzy punkty mniej od WKSu i zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli Pojawił się na stronach klubu #IdęNaLidera! pytanie, jak długo będzie aktualny? Dziś dostaliśmy odpowiedź, na pewno do poniedziałku po meczu Pogoni Szczecin która zagra z Koroną w Kielcach.   Dawno nie było takiego Śląska… 😀

Śląsk Wrocław

Stadion Wrocław

 

Bramki: 1:0 Robert Pich (30),

1:1 Rubio (70), 2:1

Mateusz Cholewiak (87).

Śląsk Wrocław: Matus Putnocky – Łukasz Broź, Israel Puerto, Wojciech Golla, Dino Stiglec – Lubambo Musonda (74. Mateusz Cholewiak), Michał Chrapek (89. Adrian Łyszczarz), Jakub Łabojko, Robert Pich, Przemysław Płacheta – Erik Exposito (82. Daniel Szczepan).

Cracovia Kraków: Michal Peskovic – Cornel Rapa, Ołeksij Dytiatjew, David Jablonsky, Diego Ferraresso – Mateusz Wdowiak (46. Rubio), Janusz Gol, Pelle van Amersfoort (85. Filip Piszczek), Sylwester Lusiusz (88. Daniel Pik), Sergiu Hanca – Rafael Lopes.

Dołącz do mnie na Facebooku!     Twitterze!   Instagramie!  Youtube!