Indywidualny trening piłki nożnej

Indywidualny trening piłki nożnej

trening

Indywidualny styl, kreatywność (decyzyjność/czas reakcji), umiejętności techniczne  zawodnika decydują o wynikach meczów  piłkarskich. Dlatego indywidualizacja treningów piłkarskich jest kluczowym elementem w szkoleniu.

 

„W treningu 15-osobowej grupy  podczas  90′ zajęć trener poświęci zawodnikowi 6 min uwagi przez cały trening. Przy 3 treningach w tygodniu  = 18 min na tydzień. (72 minuty na miesiąc!)”

W nauczaniu techniki bardzo ważne jest korygowanie błędów w przypadku zajęć grupowych  uwaga trenera/nauczyciela jest  rozkładana na ilość uczestników.

100% uwagi trenera

pełna koncentracja na zawodniku

Czytaj więcej

miejsce trenigów

miejsce zajęć dopasowane do zamieszkania

Czytaj więcej

trening 1x1

trener vs zawodnik

Czytaj więcej

analiza video

obserwacja  meczów, analiza 

Czytaj więcej

indywidalna droga rozwoju

indywidualne cele rozwoju

Czytaj więcej

czas reakcji

trening reakcji, decyzyjności z BLAZEPOD

Czytaj więcej
Odtwórz wideo

Nauka uderzeń piłki wewnętrzną częścią stopy. #1

Jedynym sposobem, aby nauczyć się techniki uderzenia w tym podania to powtarzalność tego ruchu tysiące razy. Jest to „abecadło piłkarskie” bez którego gra na wysokim poziomie nie ma miejsca, ważnym aspektem jest  ćwiczenie tego elementu każdego dnia lewą i prawą nogą – od krótkich  przez średnie do dużych odległości. Kluczowym elementem jest by  metodycznie nauka odbywała się od łatwych elementów do trudniejszych (stopniowanie trudności).

czasu reakcji

Podczas zajęć wykorzystuję nowe technologie. BLAZEPOD – są to podświetlane w 8 kolorach PODy reagujące na dotknięcie lub czas. Zaprojektowane treningi łączą obserwację, decyzyjność z  techniką użytkową.

Wrocław, Polska

Zapraszam do kontaktu: info@slawomirpartyka.com.pl

Visit Us

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *