Mobile Vikings -Najlepszy operator komórkowy na kartę. #AhojZtym!

Mobile Vikings -Najlepszy operator komórkowy na kartę. #AhojZtym!

20/11/2021 Wyłączono przez slawomirpartyka.com.pl

Mobile Vikings – Najlepszy operator komórkowy na kartę.

Jestem „Vikingiem” od lutego 2017 roku i nie było dnia w którym żałował bym przejścia do tej sieci.  Jeśli  płacisz za usługi komórkowe więcej niż 25 zł  warto się zastanowić nad zmianą „dilera”. Mobile Vikings nie jest najtańszą opcją w Polsce, ale oferta na kartę (pre-paid)  jest w ścisłej czołówce.  Pewnie zastanawiasz co dostaniesz w zamian za dwadzieścia pięć złotych w Polsce?

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 25 GB

Jeśli myślisz, że to wszystko? – jesteś w błędzie! 25 GB transferu jest na dobry początek, bowiem w Mobile Vikings nie stracisz niewykorzystanego transferu, a… będzie się on kumulował na kolejne okresy rozliczeniowe! Kumulacja trwa w nieskończoność – nie ma górnego limitu GB czy czasu, po którym przestaniesz go „chomikować”.

  • Możesz podpiąć kartę SIM i zapomnieć o doładowaniach, będą one wykonywane automatycznie. Lepiej nie przegapić terminu i nie zablokować konta na usługi wychodzące, bo stracisz uzbierany transfer!
  •  #MobileVikings korzysta z nadajników Play oraz roamingu krajowym T-Mobile.
  • Jest sposób, płacić mniej… #zadarmo

Wystarczy, że zaprosisz znajomych do sieci, a skorzystasz z upustu. Za każdego członka załogi Vikingowie obniżają rachunki o 10%, aż nie uzbierasz 5 „żeglarzy” – jak to zrobisz, to nie będziesz płacił nic !

Za zaproszenie znajomych możemy otrzymać darmowy pakiet, także warto zachęcać innych do wypróbowania Mobile Vikings.

Jeśli chcesz dołączyć do Załogi Vikingów możesz skorzystać z tego linka:

https://mobilevikings.pl/referral/48503561111/

social media