U21 – powołania tr Michniewicza na 2 mecze Finlandia i Litwa paźdzernik 2017

U21  06.10.2017 Polska 3:3 Finlandia Stadion Miejski w  Łódzi i 10.10.2017 Litwa na wyjeździe (Litwa 0:2 Polska )

Zestawienie zawodników Reprezentacji Polski U21 z października 2017 roku i ich przynależność klubowa gdy zaczynali swoją przygodę z piłka nożną.

Bramkarze
Bartłomiej Drągowski ACF Fiorentina, wychowanek Jagiellonii Białystok
Kamil Grabara Liverpool FC wychowanek Wawel Wirek (Ruda Śląska) ,Stadion Śląski Chorzów , Ruch Chorzów .
Tomasz Loska Górnik Zabrze wychowanek Tempo Paniówki, Piast Gliwice  GKS  Gwarek Ornontowice  

Obrońcy
Jakub Bartosz Wisła Kraków  wychowanek  Hejnał Krzyszkowice  Karpaty Siepraw
Jan Bednarek Southampton  wychowanek  Sokół Kleczew MSP Szamotuły Lech Poznań –
Paweł Bochniewicz Udinese Calcio wychowanek  Wisłoka Dębica Stal Mielec Reggina Calcio
Robert Gumny Lech Poznań ,wychowanek Lecha Poznań
Krystian Miś Korona Kielce ,wychowanek Pogoń Syców, Płomień Opatów, Śląsk Wrocław (juniorzy)
Paweł Stolarski Lechia Gdańsk ,wychowanek Wisła Kraków’
Mateusz Wieteska, Górnik Zabrze ,wychowanek  Pogoń Grodzisk Mazowiecki Legia Warszawa (juniorzy)

Pomocnicy
Maciej Ambrosiewicz, Górnik Zabrze, wychowanek  SI Arka Gdynia MFK Karviná (juniorzy)
Patryk Dziczek, Piast Gliwice ,wychowanek Piast Gliwice
Kamil Jóźwiak, Lech Poznań, wychowanek Junior Zbąszynek (juniorzy) UKP Zielona Góra (juniorzy)  Lech II Poznań
Bartosz Kapustka ,SC Freiburg  wychowanek Hutnik Nowa Huta (Kraków) Tarnovia Tarnów ( Cracovia (juniorzy)
David Kopacz, Borussia Dortmund wychowanek BV Borussia 1909 (Dortmund) (juniorzy)
Konrad Michalak, Wisła Płock   wychowanek Czarni Żagań (juniorzy) UKP Zielona Góra (juniorzy)
Jakub Piotrowski, Pogoń Szczecin  wychowanek Chemik Bydgoszcz Wda Świecie
Damian Rasak, Wisła Płock wychowanek Elana Toruń
Sebastian Szymański, Legia Warszawa   wychowanek TOP 54 Biała Podlaska Legia Warszawa (juniorzy)
Szymon Żurkowski, Górnik Zabrze  wychowanek MOSiR Jastrzębie Zdrój Gwarek Zabrze (juniorzy)

Napastnicy
Dawid Kownacki, UC Sampdoria   wychowanek GKP Gorzów Wielkopolski (juniorzy) Lech Poznań (juniorzy)
Karol Świderski, Jagiellonia Białystok  wychowanek Rawia Rawicz (juniorzy)   UKS SMS Łódź (juniorzy)
Paweł Tomczyk, Podbeskidzie Bielsko-Biała wychowanek Lech Poznań
Oskar Zawada, Karlsruher SC   wychowanek DKS Dobre Miasto OKS 1945 Olsztyn VfL Wolfsburg